Atrakcje dla wycieczek szkolnych w Trójmieście


Atrakcje Gdańsk Interaktywne Muzeum złudzeń optycznych i iluzji w Gdańsku

Przeżyj niezapomniane atrakcje dla wycieczek szkolnych w Trójmieście! Odkryj niesamowity świat iluzji! 

Zapraszamy do DeJa Vu Muzeum Gdańsk

UDOSTĘPNIJ
Facebook
Twitter
Odtwórz wideo
ATRAKACJE DLA WYCIECZEK SZKOLNYCH W TRÓJMIEŚCIE

To pierwsza w Polsce taka atrakcja w Gdańsku wyjątkowe miejsce położone w samym sercu Gdańska, a tym samym Trójmiasta i stolicy województwa pomorskiego. Wchodząc do muzeum tak naprawdę wchodzisz do niesamowitego świata złudzeń optycznych, iluzji, sztuki cyfrowej oraz interaktywnej przestrzeni dla każdego bez względu na wiek.

Wejdź do fascynującego świata

ZŁUDZEŃ I ILUZJI

DeJa Vu to muzeum złudzeń optycznych, iluzji oraz sztuki cyfrowej. Jest zaskakujące, nieprzewidywalne oraz interaktywne. Oszukamy twój wzrok ponad 100 razy, sprawimy że umysł spłata Ci figle, a przy tym zapewnimy mnóstwo edukacyjnej zabawy. Muzeum iluzji w Gdańsku dla wszystkich pokoleń.

 

Nasza oferta to eksponaty: interaktywne, fizyczne, optyczne oraz cyfrowe. W naszym muzeum wprowadzą Cię one w stan zdumienia oraz zaskoczenia. W DeJa Vu Muzeum znajdziecie Państwo również wiele pomieszczeń tematycznych, które wprawią w niemały zawrót głowy każdego bez względu na wiek. Wszystkie te czynniki składają się na to wyjątkowe, jedyne takie w Polsce miejsce – nie zwlekaj i odwiedź nas w Gdańsku już dziś!

 

0 %
Zabawy
0 %
Edukacji
0 %
Satysfakcji

NiezwykłE atrakcje dla wycieczek szkolnych w Trójmieście

Deja Vu Muzeum

Muzeum Iluzji w Trójmieście

DeJa Vu muzeum już od samego otwarcia stało się jedną z głównych atrakcji Gdańska. Zobacz co Cię u nas czeka i odwiedź na już dziś!

4_600

DeJa Vu Muzeum

Muzeum iluzji Atrakcje dla wycieczek szkolnych w Trójmieście

Czekamy na CIebie

Rate this page