Atrakcje Gdańsk w jeden dzień

Odkrywaj Atrakcje Gdańska na jeden dzień!

UDOSTĘPNIJ
Facebook
Twitter
Odtwórz wideo

Atrakcje Gdańsk w jeden dzień

Zwiedzaj atrakcje Gdańska w jeden dzień. Interaktywne Muzeum Złudzeń optycznych i iluzji w tym mieście to idealny sposób na spędzenie czasu. Atrakcje Gdańsk można podzielić nie tylko ze względu na ich urodę, ale także poziom zaangażowania. Spacerując Długim Targiem trafisz do Muzeum Iluzji DeJa Vu. W pobliżu znajdują się inne interesujące punkty, co da Ci możliwość obejrzenia większej ilości obiektów. Nasze ekspozycje są doskonałym pomysłem zarówno dla dzieci jak i dorosłych osób. Jesteś nauczycielem, który organizuje wycieczkę edukacyjną dla swoich uczniów? Świetnie trafiłeś! Oferujemy usługi 7 dni w tygodniu, co pozwala Ci cieszyć się do pełna iluzjami. Ponadto, przygotowaliśmy atrakcyjne oferty biletów dla grupy. To doskonała opcja, jeśli masz zamiar zobaczyć okoliczne miasta takie jak Sopot lub Gdynia.

atrakcje gdańsk w jeden dzień lustra w muzeum
atrakcje gdańsk w jeden dzień lustra w muzeum pokoj luster

Wejdź do fascynującego świata

ZŁUDZEŃ I ILUZJI

DeJa Vu to miejsce, w którym można znaleźć iluzje optyczne, sztukę cyfrową oraz inne atrakcje. Nie ma tu ograniczeń wiekowych – nasze Muzeum jest przygotowane dla każdego ciekawego umysłu, aby było interaktywne i pełne niespodzianek. Czy wierzysz w to, co widzisz? Z pewnością nie spodziewasz się, jak często Twoje oczy płatają Ci figle! Atrakcje Gdańsk, takie jak ta, są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, młodzieży oraz osób dorosłych.

Gdańsk oferuje wiele atrakcji na jeden dzień, w tym przystępne ceny biletów, przestrzenie interaktywne i niesamowite eksponaty, które zaciekawią każdego. Nie tylko można tam doświadczyć interaktywności, ale także klasycznych dzieł sztuki: iluzji optycznych, ekspozycji fizycznych i cyfrowych. Przekonaj się sam, że iluzja optyczna to nic innego jak fałszywe postrzeganie obrazu przez mózg pod wpływem kontrastu, odcieni oraz barw.  Doświadczając iluzji optycznej, upewnij się, że sprawdzasz ją dwa razy, gdyż nasz mózg lubi psocić. Przybliżymy Ci oraz Twoim bliskim podstawy dotyczące iluzji, także poznasz czym jest gra świateł, magia luster i konstrukcje fizyczne skonstruowane wieki temu! Czy wiedzieliście, że Nikola Tesla stworzyła słynną żarówkę i tym samym umożliwiła nam wszelkie codzienne, nie tylko wieczorne, obowiązki?

Odwiedź DeJa Vu Muzeum w Gdańsku i skorzystaj z naszych okazyjnych biletów dla grup zorganizowanych oraz najmłodszych. Ciesz się wieloma tematycznymi pomieszczeniami, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Polsce. Zabierz swoją rodzinę na jeden dzień, na atrakcje Gdańska bez ograniczeń wiekowych! Nie czekaj dłużej – odwiedź nas już dziś!

0 %
Zabawy
0 %
Edukacji
0 %
Satysfakcji

Odwiedź Atrakcje Gdańska w jeden dzień

Archikatedra Oliwska

Powstanie wielkiego instrumentu w kościele klasztornym zawdzięczamy opatowi Jackowi Rybińskiemu. W jego czasach w konwencie oliwskim powstał chór i zespół muzyczny, a w 1748 roku postanowiono zbudować nowe organy. W 1758 roku do Gdańska, a następnie do Oliwy dotarł Jan Wilhelm Wulff, prawnuk organmistrza Johanna Georga z Ornety. W 2003 roku odnowiono organy chóralne, które mają obecnie siedemnaście rejestrów i nowy elektroniczny stół gry.

Adres: Cystersów 17, 80-300 Gdańsk
Więcej informacji >

Autorstwa Bartosz MORĄG, CC BY-SA 4.0

Żuraw M3 atrakcje na jeden dzień Gdańsk Muzeum DejaVu

Żuraw M3

Gdańsk zyskał nową atrakcję turystyczną – Żuraw M3, który oferuje widok 360°. Projekt powstał w ramach partnerstwa miasta i Fundacji Społecznie Bezpieczni, rozpoczętego we wrześniu 2018 roku. Od kwietnia 2019 r. mieszkańcy i turyści mają szansę zwiedzić Żuraw na wysokości ponad 30 metrów i obserwować Gdańsk z całkiem nowej perspektywy. Obiekt znajduje się na Drodze do Wolności, niedaleko mostu Pontonowego prowadzącego na Wyspę Ostrów.

Adres: Wyposażeniowców, 80-001 Gdańsk
Więcej informacji >

Westerplatte

Atrakcje jednego dnia nie mogą obejść się bez uwzględnienia istotnego miejsca w historii świata. Na koniec sierpnia 1939 roku do Gdańska przybył pancernik niemiecki „Schleswig-Holstein”, bardzo silnie uzbrojony, zawierający na pokładzie oddział szturmowy, który 1 września atakował Westerplatte. Dziś możesz podziwiać dawne czterdzieści i koszary na półwyspie, Cmentarzyk Poległych Obrońców Westerplatte, Pomnik Obrońców Wybrzeża oraz napis „Nigdy więcej wojny”.

Adres: Westerplatte, 80-001 Gdańsk
Więcej informacji >

Pomnik Westerplatte Gdańsk Muzeum DejaVu

Autorstwa Kuuba123, CC BY-SA 4.0

Niezwykłe atrakcje w Gdańsku które zwiedzisz w jeden dzień

Deja Vu Muzeum

Muzeum Iluzji w Trójmieście

DeJa Vu muzeum już od samego otwarcia stało się jedną z głównych atrakcji Gdańska. Zobacz co Cię u nas czeka i odwiedź na już dziś!

atrakcje gdańsk w jeden dzień lustra w pokoju
Atrakcje-Gdańsk-w-jeden-dzień-6

DeJa Vu Muzeum

Muzeum iluzji Atrakcje Gdańska

Czekamy na CIebie

5/5 - (184 votes)