DEJA VU MUZEUM

O NAS

DeJa Vu Museum - illusions & contemporary art - since 2021

Deja Vu Muzeum to pierwsze w Polsce tak wyjątkowe miejsce położone w samym sercu Gdańska, a tym samym Trójmiasta i stolicy województwa pomorskiego. Wchodząc do muzeum tak naprawdę wchodzisz do niesamowitego świata złudzeń optycznych, iluzji, sztuki cyfrowej oraz interaktywnej przestrzeni dla każdego bez względu na wiek.

Ten „świat” z pewnością może zadziwić, oczarować a przy tym w idealny, bezwysiłkowy sposób edukować odwiedzającego.
Odwiedź nasze muzeum i odkryj sam na własną rękę ten niesamowity „świat”!

atrakcje trójmiasto dla rodzin
Opinie Gości

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zagwarantować Wam doskonałą zabawę i niezwykle się cieszymy z każdej otrzymanej opinii. Dołącz do grona zadowolonych Gości i odwiedź nas już dziś!

Indiana Jons
Indiana JonsLokalny Przewodnik Google
Czytaj więcej
Przy okazji weekendowego wypadu do Gdańska załapaliśmy się na dzień otwarcia i to był strzał w dyche. Fantastyczne miejce z wieloma atrakcjami każdy znajdzie coś dla siebie dzieciaki były zchwycone. Gratuluję pomysłu nareszcie coś nowego i nie oklepanego. Pozdrawiam będę polecał.
A W
A WLokalny Przewodnik Google
Czytaj więcej
Byłem w wielu muzeach i szczerze mogę przyznać,że to muzeum powinno znaleźć się na obowiązkowej liście zwiedzania w szkołach a zarazem pogratulować pomysłu i zrobienia kroku w przód,wyjście poza szeregi jeśli chodzi o Polskie muzealnictwo💪Atrakcje / eksponaty dla osób w każdym wieku🔥
AL Capon
AL CaponLokalny Przewodnik Google
Czytaj więcej
Bardzo ciekawe miejsce, wiele interesujących eksponatów. Tunel wirowy „zmiata” z nóg. Super miejsce i obsługa również na duży +
Nasze zdjęcia
4.4/5 - (2822 votes)