DEJA VU MUZEUM

Interaktywne Muzeum Trójmiasto

Interaktywne Muzeum Trójmiasto

Interaktywne Muzeum Trójmiasto

DeJa Vu to znane a przede wszystkim interaktywne muzeum w samym sercu Trójmiasta. Spędzisz tu czas nie tylko z rodziną, ale również z przyjaciółmi, ponieważ przygotowane przez nas eksponaty nie posiadają ograniczeń wiekowych. Zabawa podczas zwiedzenia oraz nauka nowych umiejętności to tylko początek. Zyskasz dodatkową wiedzę odnośnie wynalazków, eksperymentów. Interaktywne Muzeum Trójmiasto – nie zna ograniczeń wiekowych! 

Poznaj Trójmiasto z zupełnie nowej perspektywy jaką są przede wszystkim muzea. Mało turystów decyduje się latem na zwiedzanie innych miejsc niż plaża w Jelitkowie, Brzeźnie, Sopocie czy Gdyni. Nie daj się zwieść. Muzea to duma Gdańszczan! 

Interaktywne Muzeum zostało zagospodarowane tak, aby płatać figle zwiedzającym. Myślisz, że to co widzisz to na pewno to, co autor miał na myśli? Eksponaty wykorzystują w perfekcyjny sposób niedoskonałości lub specyfikę układu wzrokowego tak, aby stworzyć obraz inny niż jest naprawdę.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko obrazy, ale również eksponaty, którymi możesz się pobawić i powrócić myślami do młodszych lat! 

Jeżeli zastanawiasz się nad zorganizowaniem wycieczki szkolnej dla swojej grupy – serdecznie zapraszamy. DeJa Vu nie tylko bawi, ale również edukuje osoby w każdym wieku!

Interaktywne Muzeum Trójmiasto – nie możesz przegapić DeJa Vu! Odwiedź naszą stronę internetową https://dejavumuzeum.pl oraz nasz Instagram https://www.instagram.com/dejavumuzeum/

5/5 - (65 votes)